360°

Transfer

Dentaltermin’de tedaviniz boyunca yalnız kalmayacaksınız. Size özel hasta danışmanınız tedavinizin her aşamasında yanınızda olacak.

Uygun Fiyatlarla VIP Ulaşım

Avrupa’nın en fazla nüfuslu kentlerinden biri olan İstanbul’da ulaşım önemli bir sorun. Ancak endişelenmenize gerek yok. 360° Transfer hizmetimizle havaalanından otelinize ve kentin istediğiniz noktasına taksi fiyatlarından daha uygun ücretlerle VIP araçlarımızla ulaşabilirsiniz.

İstanbul'u Keşfetmeden Evinize Dönmeyin

Her yıl milyonlarca turist İstanbul’u ziyaret ediyor. Siz de dünyanın en özel kentlerinden biri olan İstanbul’u keşfetmeden evinize dönmeyin. 360° Transfer hizmetimizle İstanbul’un görülmeye değer noktalarını konforlu bir şekilde ziyaret edebilirsiniz.

360° Transfer Hizmetimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Havaalanından otelime ulaşım için bir çözümünüz var mı?

360° Transfer hizmetimizle havaalanından otelinize taksi ücretlerinden daha uygun bir maliyetle konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken araç isteğinizi kişisel hasta danışmanınıza iletmeniz.

360° Transfer hizmetiyle otelim ile klinik arasındaki ulaşımı sağlayabilir miyim?

Evet. 360° Transfer hizmetimizle taksi fiyatlarından daha uygun bir maliyetle VIP araçlarla kliniğimize ulaşabilirsiniz.

360° Transfer hizmeti tedavi ücretine dahil midir?

Ne yazık ki hayır. Ancak 360° Transfer hizmetinin taksiyle ulaşımdan daha ekonomik olduğunu ve araçlarımızın konforunun taksilerden daha üstün olduğunu söyleyebiliriz.

iletisim

İletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize WhatsApp, e-mail ya da telefonla ulaşmanız da mümkün.

Uygulama alanı fotoğraflarınızı ve tıbbi görüntülemelerinizi bizimle paylaşarak, hasta danışmanlarımızın daha hızlı bir şekilde size özel çözümler sunmalarını sağlayabilirsiniz.