Saç Ekimi

Medikal Estetik

Daha iyi bir görünüme sahip olmayı istemek en doğal hakkınız. Size sunduğumuz saç ekimi ve medikal estetik çözümleri sayesinde aynaya baktığınızda sizi daha iyi hissettirecek bir görünüme güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Size Özel Tedavi Programınız İçin Bize Ulaşın

Hepimiz farklıyız. Dolayısıyla hepimizin farklı istek ve ihtiyaçları var. Whatsapp üzerinden bize ulaşın, size özel tedavi programınızı birlikte hazırlayalım!

Sunduğumuz Medikal Estetik Çözümleri

Saç Ekimi

Saçlarınız dış görüntünüzün en önemli tamamlayıcısı. Herhangi bir nedenden dolayı saçlarınızı kaybetmeniz de oldukça can sıkıcı. Ancak saç sorunları kaderiniz değil. Size sunduğumuz FUE tekniğini sayesinde hayatınızın geri kalanını sağlıklı saçlarla geçirebilir, kendine güvenen bir duruşla etrafınıza ışık saçabilirsiniz.

Saç ekimi hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Botoks Uygulamaları

Yüzünüzdeki kırışıklıklar olduğunuzdan daha yorgun görünmenize neden olabilir. Son derece pratik ve etkili botoks uygulamaları sayesinde bu kırışıklıklardan kurtulup daha genç ve daha enerjik bir görünüme sahip olmanız o kadar da zor değil.

Botoks hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Dolgu Uygulamaları

Dolgu uygulamaları yüzünüzden yılların izini silmek için en etkili yöntemlerden. Hiyalüorik asit bazlı maddelerle yapılan dolgu uygulamaları sayesinde herhangi bir alerjik reaksiyon yaşamadan daha dolgun dudaklara sahip olabilir, görünümünüzle çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz.

Dolgu hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

PRP Uygulamaları

PRP tekniği son yıllarda öne çıkmaya başlayan estetik uygulamalarından biri. Bu uygulama sayesinde cilt dokunuzun yenilenmesini sağlayarak dış görüntünüzü gençleştirebilirsiniz.

PRP hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Mezoterapi

Mezoterapi ameliyatsız bir şekilde daha sağlıklı ve daha iyi görünen bir cilde kavuşmanız için en etkili yöntemlerden biri. Dünyada milyonlarca kişiye uygulanmış ve etkinliği defalarca kanıtlanmış bu yöntem ile cildiniz gençliğini yeniden kazanacak.

Mezoterapi hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

iletisim

İletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize WhatsApp, e-mail ya da telefonla ulaşmanız da mümkün.

Uygulama alanı fotoğraflarınızı ve tıbbi görüntülemelerinizi bizimle paylaşarak, hasta danışmanlarımızın daha hızlı bir şekilde size özel çözümler sunmalarını sağlayabilirsiniz.