Hasta

Görüşleri

Dentaltermin olarak Türkiye’nin önde gelen sağlık turizmi markalarından biri haline gelmemizin en büyük nedeni, bugüne kadar bizi tercih eden binlerce hastanın memnuniyeti. Tedavi sonucu kadar tedavi sürecinde de memnuniyete odaklanmamız sayesinde misafirlerimiz evlerine mutlu bir şekilde geri dönüyorlar.

Hasta Görüşleri

Şeyma

Diş Tedavisi

“Tüm tedavi süreci oldukça kolay geçti. Dört ay sonra kliniği tekrar ziyaret ettim ve son dokunuşlarla tedavim tamamlandı. Sonuçtan oldukça mutluyum!

James

Diş Tedavisi

“Dentaltermin’i arkadaşlarımdan duydum. Şu ana kadar kanal tedavisi, dolgu ve diş temizliği yaptırdım. Hizmet standartları oldukça yüksekti ve fiyatlar oldukça uygundu. Çalışanlar da oldukça profesyonel ve cana yakındı.”

Sevil

Diş Tedavisi

“Hızlı servis ve nazik personelden gerçekten memnun kaldım. Bu klinikle her zaman iletişim halinde olmaktan mutluluk duyacağım.”

*Yorumlar gerçek hasta yorumlarıdır. Gizlilik ilkesi gereğince hastaların tam adları gizlenmiş, fotoğrafları değiştirilmiştir. Tüm yorumlara burada yer alan web sayfasından ulaşılabilir.

iletisim

İletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize WhatsApp, e-mail ya da telefonla ulaşmanız da mümkün.

Uygulama alanı fotoğraflarınızı ve tıbbi görüntülemelerinizi bizimle paylaşarak, hasta danışmanlarımızın daha hızlı bir şekilde size özel çözümler sunmalarını sağlayabilirsiniz.