Sunduğumuz

Hizmetler

Tedavi sonucu kadar tedavi sürecinden de memnun kalmanız bizim için önemli. Sağlık hizmetlerimizle birlikte sunduğumuz ek hizmetlerle tedavi sürecinizin mutlulukla hatırlayacağınız bir tecrübeye dönüşmesi için çalışıyoruz.

Kişiye Özel Hasta Danışmanı

Dentaltermin ile tüm tedavi yolculuğunuz boyunca asla yalnız olmayacaksınız. Size özel hasta danışmanınız, Dentaltermin ile iletişime geçtiğiniz ilk andan, eve dönüş zamanınıza kadar tüm ihtiyaçlarınız için yanınızda olacak.

Kişiye özel hasta danışmanı hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi alın.

360° Transfer

İstanbul dünyanın en kalabalık kentlerinden biri. Dolaysıyla İstanbul’da ulaşım bir problem. Ancak korkmanıza gerek yok. 360° Transfer hizmetimizle havaalanı transferi dahil, İstanbul’da gitmek istediğiniz her yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşacaksınız.

360° Transfer hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi alın

Avantajlı Konaklama

Tedaviniz için İstanbul’a geldiğinizde hangi otelde kalacağınızı düşünmenize gerek yok. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda tercih ettiğiniz lokasyonda en iyi otellerde en iyi fiyatlarla rezervasyonunuzu yaptırıyoruz.

Avantajlı otellerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi alın.

iletisim

İletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize WhatsApp, e-mail ya da telefonla ulaşmanız da mümkün.

Uygulama alanı fotoğraflarınızı ve tıbbi görüntülemelerinizi bizimle paylaşarak, hasta danışmanlarımızın daha hızlı bir şekilde size özel çözümler sunmalarını sağlayabilirsiniz.