Kişiye Özel

Hasta Danışmanı

Dentaltermin’de tedaviniz boyunca yalnız kalmayacaksınız. Size özel hasta danışmanınız tedavinizin her aşamasında yanınızda olacak.

Hasta Danışmanınız Her Zaman Sizinle

Dentatermin misafirleri, tedavi yolculukları boyunca asla yalnız kalmazlar. Kişiye özel hasta danışmanlarımız, tedavi süreci boyunca misafirlerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için yanlarında olurlar. Dentaltermin’le iletişime geçtiğiniz ilk günden, evine döneceğiniz güne kadar tüm süreçte kişisel hasta danışmanınız size eşlik edecek.

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Yanınızda

Kişiye özel hasta danışmanınız sadece İstanbul kliniğimizdeki tedaviniz sırasında değil, klinik dışındaki ihtiyaçlarınız için de yanınızda olacak. İstanbul içinde herhangi bir noktaya gitmek için transfer ihtiyacınız olduğunda ya da tedaviniz sonunda Türkiye’de tatil yapmak istediğinizde tek yapmanız gereken kişisel hasta danışmanınızla iletişime geçmek. Hasta danışmanınız sizin için tüm ayarlamaları yapacak, yolculuğunuzun keyifli geçmesini sağlayacaktır.

Kişiye Özel Hasta Danışmanı Hizmetimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kişisel hasta danışmanı İstanbul'a seyahat organizasyonunu yapıyor mu?

Evet. Dentaltermin ile iletişime geçtiğinizde kişisel hasta danışmanınızdan tedavi planınızın ortaya çıkarılmasının ardından seyahat organizasyonunuzu da yapmasını isteyebilirsiniz. Hasta danışmanınız avantajlı fiyatlarla uçak biletlerinizi ve otel konaklamanızı ayarlayacaktır.

Tedavi için İstanbul'a yalnız geleceğim. Klinikteki tedavim boyunca yanımda bir görevli olacak mı?

Tedaviniz için İstanbul’a tek başınıza geliyorsanız, endişelenmenize gerek yok. Kişisel hasta danışmanınız İstanbul kliniğimize giriş yaptığınız andan itibaren tüm tedaviniz boyunca size eşlik edecek.

Klinik dışında yaşayabileceğim problemler için de hasta danışmanımı arayabilir miyim?

Kesinlikle! Kişisel hasta danışmanınız sadece klinik içindeki değil, İstanbul’da karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu çözmek için yanınızda olacak.

iletisim

İletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize WhatsApp, e-mail ya da telefonla ulaşmanız da mümkün.

Uygulama alanı fotoğraflarınızı ve tıbbi görüntülemelerinizi bizimle paylaşarak, hasta danışmanlarımızın daha hızlı bir şekilde size özel çözümler sunmalarını sağlayabilirsiniz.