Nasıl

Çalışıyoruz?

Dentaltermin’de odak noktamız sizsiniz! Tüm süreçlerimizi siz değerli misafirlerimize en iyi sağlık hizmetlerine en kolay yoldan ulaşabilmeniz için tasarladık. Bizimle çıkacağınız sağlık yolculuğunda asla yalnız olmayacaksınız…

Dentaltermin ile Sağlık Yolculuğunuz

Bizimle İletişime Geçin

Daha sağlıklı olmak için ilk adımı atmaya karar verdiniz. Harika! Bize, sizin için en kolay iletişim kanalından ulaşın. Bize isterseniz telefonla, isterseniz Whattsapp üzerinden, isterseniz web sitemizdeki formu doldurarak ulaşın. Seçim size kalmış!

Hasta Temsilciniz Size Ulaşsın

Bizimle iletişime geçmenizin ardından size özel hasta temsilciniz size ulaşacak. Sağladığınız bilgiler ışığında uzman sağlık personellerimiz tarafından hazırlanmış tedavi planı sizinle paylaşılacak.

Yola Çıkın

Tedavi planınızın ve seyahat tarihlerinizin netleşmesinin ardından hasta danışmanınız seyahat organizasyonunuzu yapacak. Uçak biletiniz ve konaklayacağınız otel avantajlı maliyetlerle ayarlanacak.

İstanbul'a Hoşgeldiniz!

İstanbul’a vardığınızda havalimanı çıkışında sizi transfer aracımız bekliyor olacak. VIP transfer aracımız sizi İstanbul ziyaretiniz boyunca kalacağınız otele bırakacak.

Tedavi Başlıyor!

İstanbul’daki kliniğimize geldiğinizde sizi hasta temsilciniz karşılayacak ve kliniğimizde geçirdiğiniz süre boyunca size eşlik edecek. Tedaviniz süresince uzman sağlık personelimiz, tedavinin tüm aşamalarını size detaylı bir şekilde aktaracak.

Biraz Tatil

Buraya kadar gelmişken dünyanın en özel kentlerinden biri olan İstanbul’u keşfetmeden eve dönmek olmaz. İsteğiniz doğrultusunda VIP aracımızla İstanbul görülmeye değer önemli noktalarını ziyaret edebilirsiniz.

Biraz Daha Tatil!

Tedavinizden sonra bu yolculuğu bir tatile dönüştürmeye ne dersiniz? İstanbul’daki tedavinizin ardından İstanbul’a sadece birkaç saatlik uçuş mesafesinde yer alan tatil bölgelerinden birini seçip denizin, güneşin ve tarihin keyfini sürebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, hasta temsilcinizden sizin için gerekli ayarlamaları yapmasını istemek.

Eve Dönüş

Artık eve dönme vakti. Sizin için avantajlı fiyatlarla ayarladığımız dönüş uçuşunuzla evinize dönüyorsunuz. Tedaviniz hakkında bir sorunuz olursa, hasta temsilcinizle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Tüm sorularınız hızlı bir şekilde yanıtlanacaktır.

iletisim

İletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize WhatsApp, e-mail ya da telefonla ulaşmanız da mümkün.

Uygulama alanı fotoğraflarınızı ve tıbbi görüntülemelerinizi bizimle paylaşarak, hasta danışmanlarımızın daha hızlı bir şekilde size özel çözümler sunmalarını sağlayabilirsiniz.