Neden

Dentaltermin?

Ulaşılabilir Maliyetlerle Dünya Standartlarında Tedavi

Birçok hasta, tedavi masrafları nedeniyle sağlık sorunlarını çözmeyi erteliyor ya da sadece “ucuz” olduğu için kalitesiz alternatiflere yöneliyor. Dentaltermin olarak dünya standartlarında sağlık hizmetlerini ekonomik fiyatlarla sunan çözümler geliştirerek sağlıklı bir yaşama kavuşmanız yolundaki engelleri kaldırıyoruz. Size özel tedavi planlarıyla daha sağlıklı bir beden, dolayısıyla daha keyifli bir yaşam Dentaltermin’de sizi bekliyor…

Dentaltermin Hakkında

Sağlık, hayatta sahip olduğumuz en önemli değer. Bu yüzden sağlığımız hakkında verdiğimiz kararlar oldukça kritik. Dentaltermin olarak 2004 yılından bu yana bize güvenen binlerce misafirimize en iyi sağlık hizmetlerini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Misafirlerimizle kurduğumuz sağlıklı iletişim sayesinde ihtiyaç ve isteklerini tam olarak anlıyor; kişiye özel tedavi planları oluşturuyoruz. Bütçenizi zorlamayacak dünya standartlarında bir tedaviyi, siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

Dentaltermin hakkında daha fazla bilgi alın

Hasta Görüşleri

İlhan

Tedavim baştan sona harika geçti. Organizasyon ve işçilik harika. Güleryüzünüz için teşekkür ederim

Leyla

Bir kaç randevuda iyi bir izlenim bıraktınız ilgi ve alakanız için teşekkürler.

Tansu

Her şey çok iyi geçti. Herkes çok güler yüzlü ve iyi davrandı. İlk başta
korkum olmasına rağmen kendimi hiç huzursuz hissetmedim.

Kliniğimiz

İstanbul’un merkezi bir noktasında yer alan kliniğimiz siz değerli misafirlerimize dünya standartlarında hizmet veriyor. Alanlarında deneyimli sağlık personeli ve tedavi yolculuğunuz boyunca yanınızda olacak çalışanlarıyla İstanbul’daki kliniğimizde fark yaratan bir tedavi tecrübesi yaşayacaksınız.

Kliniğimiz hakkında daha fazla bilgi alın

iletisim

İletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize WhatsApp, e-mail ya da telefonla ulaşmanız da mümkün.

Uygulama alanı fotoğraflarınızı ve tıbbi görüntülemelerinizi bizimle paylaşarak, hasta danışmanlarımızın daha hızlı bir şekilde size özel çözümler sunmalarını sağlayabilirsiniz.