Neden

Türkiye?

Bulunduğu konum, tıp alanında sahip olduğu tecrübe ve olanaklar sayesinde Türkiye; dünyanın en önemli sağlık turizmi destinasyonlarından biri haline gelmiş durumda. Türkiye’de hem daha sağlıklı bir yaşama kavuşabilir, hem de bu güzel ülkeyi keşfedebilirsiniz.

Sadece 2,5 Saatlik Bir Yolculuk

Sadece 2,5 saatlik bir yolcukla Avrupa’nın, Asya’nın ve Ortadoğu’nun birçok önemli kentinden İstanbul’a ulaşmak mümkün.

0

Ülke

0

Başkent

0

Şehir

Yüksek Hizmet Standartları, Düşük Maliyetler

Sağlık için Türkiye’yi tercih edenlerin böyle bir seçim yapmalarının ardındaki en önemli nedenler, Türkiye’nin dünya standartlarında sağlık hizmetlerini ulaşılabilir fiyatlarla sunması. Son yıllarda sağlık alanında yapılan atılımlarla hizmet kalitesinin yükselmesi her yıl Avrupa, Asya ve Orta Doğu ülkelerinden binlerce hastanın Türkiye’yi tercih etmesini sağlıyor.

Uzman Sağlık Profesyonelleri

Türkiye’de sağlık alanında çalışan profesyoneller yoğun bir eğitimin ardından çalışmaya başlamaktadır. Çalışma hayatı boyunca da eğitimlerine devam eden Türk sağlık profesyonelleri, son yıllarda yaptıkları çalışmalarla da tıp dünyasında adlarını duyurmaktadırlar.

Beklemek Yok

Konu sağlık olunca zaman, en büyük değerlerden. Uzun bekleme listeleri sağlık alanında dünyanın en gelişmiş ülkelerinde bile önemli bir sorun. Böyle bir sorun Türkiye’de yok. İhtiyacınız olan hemen hemen her türlü medikal operasyonu Türkiye’de zaman kaybetmeden yaptırabilirsiniz.

Hem Sağlık, Hem Eğlence!

Hem kültürel, hem de doğal güzellikleriyle Türkiye; gezginlerin ilgisini çeken bir ülke. Dünyanın en çok ziyaret edilen altıncı; Avrupa’nın ise dördüncü ülkesi olan Türkiye her yıl ortalama 50 milyon turiste ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin turizm altyapısının da son derece gelişmiş olması sayesinde sağlık için Türkiye’yi tercih edenler yolculuklarını bir tatile çevirme fırsatını elde ediyorlar.

iletisim

İletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize WhatsApp, e-mail ya da telefonla ulaşmanız da mümkün.

Uygulama alanı fotoğraflarınızı ve tıbbi görüntülemelerinizi bizimle paylaşarak, hasta danışmanlarımızın daha hızlı bir şekilde size özel çözümler sunmalarını sağlayabilirsiniz.