Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye'de sunulan sağlık hizmetlerine güvenebilir miyim?

Kesinlikle evet! Sağlık alanında son yıllarda yapılan atılımlar sayesinde Türkiye, bölgesindeki en iyi sağlık sistemlerinden birine sahip olmuştur. Türk doktorlar, yoğun bir eğitim sürecinin ardından hizmet vermeye başlar. Sağlık kurumlarındaki altyapı da dünya standartlarındadır.

Başka firmalar aracılığıyla da Türkiye'de tedavi olmak mümkün. Neden Dentaltermin'i tercih etmeliyim?

Dentaltermin olarak 2004 yılından bu yana Avrupa’nın ve Orta Doğu’nun hemen hemen tüm ülkelerinden binlerce hastanın sağlığına kavuşmasını sağladık. Sahip olduğumuz bu birikimi size de sunmaktan mutluluk duyarız.

Diğer bir yandan Türkiye’ye hasta gönderen her kuruluşun aynı güvenilir standartlarda hizmet sunmadığını da söylememiz gerekiyor. Dentaltermin ile çıkacağınız sağlık yolculuğunda sağlığınızı ve paranızı riske atmadan içiniz rahat bir şekilde yola çıkabilirsiniz.

Fiyatlarınız neden bu kadar makul?

Türkiye’de hemen hemen her alanda maliyetlerin Avrupa’dan daha düşük olması sayesinde biz de misafirlerimize daha uygun fiyatlar sunabiliyoruz. Böylelikle Avrupa standartlarında sağlık hizmetlerini çok daha uygun maliyetlerle sunmamız mümkün hale geliyor.

Türkiye'ye geleceğim ancak hiç Türkçe bilmiyorum. Bu bir sorun olur mu?

Hayır. İstanbul kliniğimizde Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça konuşan çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır. Klinik dışında da Türkiye’de bu dilleri konuşan çok sayıda insan olduğunu da söyleyelim.

Tedavi öncesinde fiyat almam mümkün mü?

Hasta temsilcimiz ile yapacağınız görüşme sonunda size özel hazırlanan tedavi planını ile birlikte tedavi maliyetini de sizinle paylaşacağız.

Tedavi süresince ekstra maliyetler çıkması söz konusu mu?

Tedavi öncesinde mümkün olduğu kadar isabetli bir tedavi planlaması yapmaya özen gösteriyoruz. Ancak ne yazık ki bir doktorun hastayı görmeden %100 isabetli bir tedavi planı ortaya çıkarması mümkün değil. Bu yüzden tedavi sırasında sağlık durumunuza bağlı olarak ekstra maliyetlerin çıkma ihtimali olduğun söyleyebiliriz.

Ancak endişelenmenize gerek yok. Dentaltermin olarak şeffaf bir fiyat yapısına sahibiz. Yapılacak olan her türlü medikal müdahaleyi size detaylı bir şekilde açıklıyor, onayınız alınmadan ilerlemiyoruz.

Seyahat düzenlemelerimin yapılmasında bana yardımcı oluyor musunuz?

Evet. Talep etmeniz durumunda kişisel hasta danışmanınız sizin için avantajlı fiyatlarla uçak biletinizi, otel rezervasyonunuzu ve şehir içi transferinizi ayarlayacaktır.

Benim için uçak bileti almanız mümkün mü?

Evet. Talep etmeniz durumunda uçuşunuzu avantajlı fiyatlarla sizin için ayarlayabiliriz.

İstanbul'a geldiğimde nerede konaklayabilirim? Benim için bir otel bulmanız mümkün mü?

İstanbul’a geldiğinizde rahat etmeniz bizim için çok önemli. Bu yüzden talep etmeniz durumunda avantajlı fiyatlarla konaklayabileceğiniz anlaşmalı otellerimizde rezervasyonunuzu yaptırabiliriz.

Havaalanından otelime nasıl gideceğim?

360° Transfer hizmetimiz sayesinde taksi ile ulaşımdan daha uygun maliyetlerle, VIP araçlarımızın konforuyla havaalanından otelinize gitmeniz mümkün. 360° Transfer hizmetimizi İstanbul’da şehir içi ulaşım için de kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken transfer hizmeti isteğinizi hasta danışmanınıza söylemek.

İstanbul'a yalnız geleceğim. Tedavi süresince yanımda biri olmayacak. Sorun olur mu?

Dentyaltermin’de hiçbir zaman yalnız değilsiniz! Tüm tedavi süreciniz boyunca size özel hasta danışmanınız yanınızda olacak.

İstanbul'a kadar gelmişken, şehri görmeden gitmek istemiyorum. İstanbul'u gezmem için bana yardımcı olabilir misiniz?

Haklısınız, İstanbul’a kadar gelmişken bu güzel kenti keşfetmeden evinize dönmeniz büyük kayıp olur. Merak etmeyin. Sizin için işleri kolaylaştıracağız.

360° Transfer hizmetimiz kapsamında İstanbul’un görülmeye değer yerlerinizi VIP araçlarımızın konforunda, taksi ile ulaşımdan daha uygun maliyetlerle gezebilirsiniz.

İstanbul'daki tedavimin ardından biraz tatil yapmak istiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Türkiye her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği bir ülke. Türkiye’de denizin, güneşin ve tarihin tadına varabilirsiniz.

Türkiye’deki tatil organizasyonunuzu yapmaktan mutluluk duyarız. Talebiniz doğrultusunda hasta danışmanınız uçak biletlerinizi ve otel konaklamalarınızı ayarlayacaktır.

Tedavi garantisi veriyor musunuz?

Evet. Tedavinizin ardından yazılı bir tedavi garanti belgesi alacaksınız.

Tedavi sonrasında bir sorun çıkması durumunda ne olacak?

Dentaltermin’de sahip olduğumuz yüksek hizmet standartları sayesinde tedavi sonrasında sorun çıkma ihtimali oldukça düşüktür. Ancak böyle bir durum yaşandığında Avrupa’nın farklı noktalarındaki kliniklerimize sizi yönlendirerek sorununuzun çözülmesini sağlayabiliriz.

iletisim

İletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize WhatsApp, e-mail ya da telefonla ulaşmanız da mümkün.

Uygulama alanı fotoğraflarınızı ve tıbbi görüntülemelerinizi bizimle paylaşarak, hasta danışmanlarımızın daha hızlı bir şekilde size özel çözümler sunmalarını sağlayabilirsiniz.